Publikace

Na seminář se nedostane každý, ale jednou z možností, jak dát podnikatelům cenné rady i bez osobní účasti na seminářích, jsou publikace, články a knihy.
Zde najdete některé z nich…

Jsem dobrý šéf?

Brožura - Jsem dobrý šéf?Mnoho lidí hledá někdy komplikované odpovědi na to, jak správně řídit či organizovat, přitom jim nejednou leží přímo u nohou. Odpovědi jsou však často tak jednoduché, až se tomu nedá ani uvěřit, takže se v tom snažíme najít něco „komplexnějšího“. Ne, není třeba si to komplikovat, pravdivé a funkční věci bývají zpravidla velmi jednoduché.

Naše brožura přehledně a velmi jednoduchým způsobem popisuje oblasti, které řeší a zvládají vedoucí pracovníci nejčastěji. Oslovuje přesně to, s čím se vedoucí pracovníci potýkají nejčastěji. Navíc je na konci každé kapitoly jsou uvedené praktické cvičení, které ještě více podtrhne jejich přínos.

Tištěnou verzi brožury objednejte zde

Spoluprací k úspěchu

Kniha Spoluprací k úspěchuMým cílem bylo napsat knihu, která bude zdrojem rychlé inspirace pro lidi v pracovním procesu. Knihu, která nepotřebuje mnoho Vašeho času, dá se otevřít na kterékoliv straně a umožní třeba i během pár sekund dostat impulz či inspiraci, ze kterých lez čerpat celé hodiny či dny.

Kniha je souhrnem myšlenek a pozorování, ke kterým jsem dospěl po 18 letech přednášení, konzultování a práce s lidmi. Je souhrnem inspirace od mnohých lidí z mého života, za kterou jsem jim upřímně vděčný. A je výsledkem vnitřní touhy podělit se o to, co ve mně je.

Kniha nemá za cíl ohromit ani neobsahuje kouzelné nebo zaručené recepty na úspěch. Jsou to spíše odpozorované jednoduché pravdy, které jsme vnímal u sebe nebo u ostatních. Když jsem se jimi řídil, pociťoval jsem uspokojení spojené s výsledky, když ne, dařilo se méně.

Brožovanou knihu si můžete objednat zde

Články v časopisech

Mé články jsou Vám volně k dispozici ve formátu PDF. Na otevření potřebujete Adobe Reader.

Lobby 4/2010 Co je tajemství organizace?
Lobby 2/2009 Zamyšlení nad krizí
Lobby 11/2007 Majitel versus manažer
Euroreportplus 12/2007 Úspech prichádza k pripraveným lídrom
Lobby 7/2005 Obchodní tým, vedení a jeho efektivita
Lobby 6/2005 Dosahování cílů
Lobby 2/2005 Dá se udržet chuť a elán do života dlouhodobě?
Lobby 11/2002 Jsem dobrým šéfem?

Lobby - list pro podnikatele a manažery