Co říká Marta Hájková z LE & CO

Naše společnost LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o., na počátku roku 2004 začala uvažovat o změně organizační struktury společnosti a rozvoji nových oddělení a úseků. Na základě získaných referencí jsme oslovili společnost Business Success s žádostí o spolupráci na tomto projektu.

Během krátké doby provedla společnost Business Success průzkum a rozbor naší společnosti a ve spolupráci s Performií nám „ušili na míru“ několik seminářů pro naše zaměstnance („Mezilidské vztahy“, „Motivační seminář“, „Prodejní dovednosti“ a jiné). Kvalita seminářů se odrazila na postoji našich zaměstnanců ve vztahu ke společnosti i ve vztahu mezi zaměstnanci na všech pracovištích tak, že jsme mohli na podzim roku 2004 rozjet projekt „Obchodní oddělení“ a již koncem roku jsme se mohli těšit z velkých úspěchů tohoto oddělení.

Díky profesionálnímu a pozitivnímu přístupu společnosti Business Success vznikl velmi dobrý vztah mezi fungováním obou společností, především skvělý start našeho Obchodního oddělení a dalších projektů.

Předpokládáme, že služeb společnosti Business Success budeme v budoucnosti využívat i nadále, neboť jsme přesvědčení o velmi profesionální úrovni jak zaměstnanců, tak samotným know-how.

Marta Hájková

Manažerka divize 1 Komunikace a personál

LE & CO – Ing. Jiří Lenc, s.r.o.